Finance

Úspěch člověka lze hodnotit podle několika kritérií. Často ale vše vychází z hodnocení splněných snů, z oblíbenosti člověka jako takového a z jeho solventnosti. Pro někoho je úspěšným člověkem Bill Gates, jelikož je miliardář, pro někoho naopak z toho důvodu, že má kontakty a styky na těch správných místech. Není tomu jinak ani mezi „chudšími“ lidmi. Nejprve je však potřeba si uvědomit, jaké máme sny a jakým způsobem si je splnit.

Důležitou roli, a je třeba si uvědomit, že ne roli jedinou, zde hrají finance. Pokud je Vaším cílem strávit každý měsíc týden u moře, pak to lze vyřešit buďto zaplacením zájezdu, tedy finančními prostředky, nebo sednout „na stopa“ a nechat se tam dovézt. Většinu snů tedy lze realizovat i bez financí, ale…

Co takhle třeba koupě nemovitosti? Nebo koupě auta? Případně jiný sen – vylézt na Mount Blanc, rozjet firmu apod.?


Správný postup stanovení jakéhokoliv cíle by měl být následovný:

  • definice cíle (čeho chceme dosáhnout)
  • časový harmonogram (do kdy toho chceme dosáhnout)
  • definice jednotlivých kroků (jak toho chceme dosáhnout)
  • finance (kolik mě to bude stát)

S plněním Vašich cílů Vám po finanční stránce rádi pomůžeme. Jsme tu pro Vás já a moji finanční poradci, případně i investoři. Pokud patříte mezi ty, kdo se snaží moc nekombinovat a volit raději jednodušší cestu, tedy cestu s pomocí financí, pak se neváhejte na mne obrátit. Rád Vám při plnění Vašeho snu pomohu a poradím. Vhodná investice z Vás může udělat finančně nezávislé, vhodná koupě Vás i Vaše děti může zajistit na důchod a vhodná půjčka Vás ani Vaši rodinu nemusí finančně zatížit nebo dokonce zruinovat.