Reference

V této části uvedu několik referencí na mnou realizované obchody, které jsem zdárně dokončil. Neuvedu zde všechny. Bude se spíše jednat o výběr obchodů, které mi něco přinesly. Ať už se jednalo o know how, významné zkušenosti nebo kontakty na zajímavé lidi. Snažil jsem se ze všech možných typů vybrat jednu až dvě reference. V případě zájmu rád zašlu kompletní seznam mých realizací.

Pokud Vás zajímá detail nabídky, stačí kliknout na její fotografii a zobrazí se Vám původní inzerce nemovitosti.

 


 Novostavby Na Člunku

na-clunku

Na Člunku jsem zrealizoval spojený prodej. Spolu s prodejem bytu si prodávající, poté co si sami našli byt, nechali přese mne právně zpracovat koupi nového bytu. Díky této synchronizaci na sebe vše krásně navazovalo, tedy ani prodávající ani kupující nezůstali bez bydlení.

Roman N. Dříve jsem spolupracoval s realitní kanceláří, která měla neúměrně vysokou provizi. Neprováděli prohlídky a vše bylo netransparentní. S Vámi jsme byli spokojeni. Vše proběhlo, jak mělo, a i na drobné záseky při financování našeho úvěru jsme vše zvládli v předem domluvených termínech.


 Novostavby v Hruškových Dvorech

hruskove-dvory-3kk

V Hruškových Dvorech jsem uskutečnil prodej několika bytů, z toho dva o velikosti 3+kk. Zde uvádím jeden z nich. Byty v Hruškových Dvorech jsou obecně cenově přijatelné a jsou v klidné části města Jihlavy poblíž průmyslové zóny. Svou klientelu si tedy často najdou.

Ivana H. Z dřívějška jsem měla negativní zkušenosti s jinou RK, tak jsem měla trochu obavy, ale vše proběhlo, k mému překvapení, lehce a bez protahování. Pokud bude příležitost, tak Vás určitě doporučím známým.


 Novostavby na Slunečném Vrchu

Slunečný vrch

Na Bukové ulici v Jihlavě jsem v roce 2014 úzce spolupracoval s developerem. Místní novostavby jsou známé jako Slunečný vrch. Za dobu svého působení jsem zde úspěšně zrealizoval prodej pěti bytů. Jednalo se o byty 2+kk, cenově dostupné i pro běžného kupujícího.

Denisa Š. Děkuji za pomoc, vše proběhlo dle mých představ.

Dana K. Martine, díky, kdybychom cokoli v budoucnu potřebovali, jste první, na koho se obrátíme.


Běžné byty v Jihlavě

polniKromě realizací developerských projektů, které jsem uvedl výše, jsem zrealizoval několik desítek prodejů běžných bytů, a to jak panelákových, tak cihlových, velkých (4+1) i malých (1+kk), v centru, ale i na okraji Jihlavy. Co byt, to unikát a jiná klientela. Je proto nesmírně důležité mít ve svém portfoliu dostatek poptávajících, aby se nabídky daly rychle realizovat.

Jarmila D. Děkujeme za pomoc s prodejem nemovitosti. Makléřka před Vámi byt prodávala hodně laxně. Vůbec nás neinformovala o průběhu ani o prohlídkách. Poté, co jste dostal byt na starost vy, prodal se během měsíce. Je škoda, že již v Jihlavě nebudeme bydlet a nemáme Vám co dalšího nabídnout. Rozhodně bychom prodali příští nemovitost znova a jedině přes Vás.

Věra K. Už jsme ztráceli naději, že dokážeme nemovitost prodat. Přesto stačilo dát na Vaše doporučení, kde, co a jak zlepšit, a nemovitost byla za měsíc prodaná.

Petra V. Nikdy jsem si nemyslela, jak je prodej nemovitosti složitý a zároveň jednoduchý. Když si uvědomím, co všechno jsem podepisovala a co vy jste musel všechno oběhat a zařídit, tak jsem ráda, že jsem byla těchto starostí zbavena. Pro mě prodej s Vaší spoluprací znamenal minimálně 14-ti denní úsporu času a jistotu, že v ničem neudělám chybu. V budoucnu se na Vás určitě znovu obrátím.


Rodinné domy v Jihlavě

rd-heleninska

Mimo byty jsem zrealizoval i prodeje rodinných domů a jiných objektů. Ke své práci nezřídka využívám spolupráce s jinými realitními makléři či s jinými realitními kancelářemi. Trh s rodinnými domy je o poznání menší než trh s byty. Závisí to především na kupní síle a představách majitelů, které jsou často porovnávány s byty a zapříčiní přehodnocení jejich nemovitosti. Pak se dostáváme do stavu, kdy RD za cenu 5 mil. Kč vidíte na internetu i několik let, přestože je jeho prodejní cena nakonec okolo třeba i 3 mil Kč.

Iva F. Dobrá spolupráce se všemi zapojenými lidmi. Vše proběhlo, jak mělo.