Reference

Při škole jsem začal vyvíjet, dnes již největší, studentský portál www.primat.cz. Původně byl určen pouze pro vysoké školy. Pouhou myšlenkou bylo, dnes již zrealizovanou, zapojit do projektu také středoškolské studenty, kantory a jiné neziskové organizace. Návštěvnost portálu čítá desítky tisíc unikátních návštěvníků denně.

Dalším neméně zajímavým, avšak komplikovanějším projektem, byla tvorba eshopu dle přání zákazníka na prodej snubních prstenů a jiných klenotů - www.prsteny-prstynky.cz. Použitím nástroje prestashop se na jednu stranu práce velmi zjednodušila, zejména tedy pro uživatele, kteří zadávají zboží a reagují na potřeby klientů. Na stranu druhou se však zhoršila možnost programátorského ohýbání několika standardních částí eshopu. Přesto je výběr již hotového eshopu pro většinu klientů jasnou volbou.

Také jsem se podílel na prezentačním webu firmy, ve které jsem dříve pracoval. Šlo zde o instalaci a prvotní nastavení, částečnou drobnou úpravu šablony a jiné drobnosti. Zbytek již byl ve správě hlavní grafičky, která měla za úkol předělat kompletní vzhled a podoplňovat a ostylovat relevantní text. Viz www.aspas.eu.

Zcela soukromým projektem, který funguje na bázi afilliate, je projekt www.letenky-pelikan.cz. Prostřednictvím těchto stránek nabízím prodej letenek.

Na doporučení kamaráda jsem také udělal a následně spravoval webový portál jedné pražské autopůjčovny. Viz www.cagliostro.cz.