12 let zkušeností na realitním trhu
500 miliónů korun je hodnota majetku klientů, které v současnosti spravuji
stovky spokojených klientů

Proč si ke spolupráci vybrat mě

Od roku 2009 se věnuji property a facility managementu v kombinaci s realitní činností. Tato oblast společně s programováním a marketingem znamená pro mě velkou konkurenční výhodu při spolupráci jak na komplexní úrovni, tak také při běžné realitní činnosti.

Co nabízím při prodeji

Profesionální marketing

Při užší spolupráci využívám profi fotoaparát, GoPro, dron nebo rovnou zajistím 3D scan nemovitosti. Lze zajistit také homestaging.

Prohlídky na úrovni

Na prohlídku se zájemcem jsem vždy perfektně připraven. Při prohlídce rozklíčuji i vážnost zájmu kupujícího a po celou dobu se o vaši nemovitost starám tak, jako by byla má vlastní.

Právní servis

Ve spolupráci s ridinnou právnickou firmou působící desítky let na trhu se vám postarám o kompletní servis a to včetně daňového přiznání, výmazu zástav a věcných břemen.

Expresní prodej

V případě, kdy potřebujete rychle peníze, nastavíme společně cenu tak, aby se nemovitost neprodala pod cenou, ale zároveň z ní nebyl "ležák" na několik měsíců.

Výkupy exekuce/insolvence

Máte nevhodnou zástavu a nevíte si rady, jak prodat nemovtiost? V komunikaci s exekutory či insolvenčním správcem dosáhneme společně nejlepšího poměru cena/výkon.

Zhodnocení pozemků

Ve spolupráci se stavební firmou se zabývám zhodnocením pozemků, kde i z neprodejných nemovitostí se dá udělat zajímavý obchod.


Co nabízím při pronájmu

Nalezení nájemníka

Zvolit toho správného nájemníka není vždy lehké. Využívám k tomu veškeré dostupné informace o klientovi. Převážně zaměstnání, schopnost splácet nájem, exekuce a další

Agenturní pronájem

Chcete-li mít jistotu trvalého pronájmu, pak se stanu vašim nájemníkem já. Vy tak máte stále pronajmuto a veškerou odpovědnost za obsazení nemovitosti jste přenechali na mě.

Kompletní správa nemovitosti

Zahrnuje v sobě nalezení nájemníka nebo prodloužení stávající smlouvy před ukončením, rozúčtování energií, zajištění úklidů, výmalbu a další.

Zahajme spolupráci

Tento web neslouží pro kompletní informace o mé osobě a ani nemá sloužit jako sběr dat o vás. Má vám pomoci se rozhodnout, zda se budete chtít obchodně potkat. Pokud hledáte silného partnera při řešení výše zmíněných odvětví, vezměte svůj telefon a zavolejte mi na +420 737 343 582 nebo napište na email info@szablatura.cz . Tento první krok je zcela na vás, ale u ostatních kroků již můžeme kráčet společně.