Dům na klíč, svépomocí nebo rekonstrukce?

Bylo mi cca 16 když jsem se svým zkušenějším bratrem zrekonstruoval byt babičce. Ani ve snu mě nenapadlo, že o pár let později budou mou práci vyhledávat kamarádi a jejich známí.
Za svou dlouholetou práci jsem se setkal s různými konstrukčními systémy a různými řemeslníky i stavebními firmami. Rád vám pomohu splnit si svůj sen.

Na co se zaměříme

Referenční dům

Provedu vás ukázkovým domem a vezmu vás na probíhající realizaci, kde si můžete sami udělat obrázek o vhodné technologii a použitých prvcích.

Studie domu

Pomohu vám s vhodným výběrem domu, dispozičními úpravami i radami ze praxe. Ve spolupráci s projektantem pak najdeme optimální řešení na míru.

Fáze podpisů a obsah smluv

Zajistím vám bezpečný průběh projektové dokumentace, právního servisu i samotné realizace stavby.


Polopravdy nebo lži

Samé kladné reference

Když vidíte hromadu kladných referencí na internetu, je to paráda, ale... kde máte jistotu, že nejde jen o marketing? Nebojte se nezávazné osobní schůzky, jen tak si prověříte schopnosti lidí ve firmě.

Pasivita domu a úspora

Pokud zvažujete pasivní dům jen z důvodu úspory nákladů, pak to nedělejte. Technologie použité v pasivních domech se vám finančně nevrátí tak, jak mnozí tvrdí. V kalkulacích se mnohdy neřeší servis a další náklady v čase 30-ti let.

Svépomocí ušetřím

Většinou ušetříte minimálně nebo vůbec. Při nákupu materiálu platíte 21% DPH, pokud platíte materiál s prací, platíte jen 15% DPH a to je u 3mil. opravdu velký rozdíl. Navíc při realizací firmou získáváte záruku i 30 let ale co je nejcenější, je váš čas = ten vám nic nevynahradí...

Zahajme spolupráci

Tento web neslouží pro kompletní informace o mé osobě a ani nemá sloužit jako sběr dat o vás. Má vám pomoci se rozhodnout, zda se budete chtít obchodně potkat. Pokud hledáte silného partnera při řešení výše zmíněných odvětví, vezměte svůj telefon a zavolejte mi na +420 737 343 582 nebo napište na email info@szablatura.cz . Tento první krok je zcela na vás, ale u ostatních kroků již můžeme kráčet společně.